RN73H1JTTD8560B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8560B10
JLCPCB Part #
C4083426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS