RN73H1JTTD8560A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8560A25
JLCPCB Part #
C4036852
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS