RN73H1JTTD8453D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8453D50
JLCPCB Part #
C4277047
Description
100mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS