RN73H1JTTD8452D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8452D50
JLCPCB Part #
C4004659
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS