RN73H1JTTD8451F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8451F50
JLCPCB Part #
C4196767
Description
100mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS