RN73H1JTTD8451F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8451F10
JLCPCB Part #
C4553835
Description
100mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS