RN73H1JTTD8451D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8451D50
JLCPCB Part #
C4215157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS