RN73H1JTTD8451B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8451B50
JLCPCB Part #
C3912517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS