RN73H1JTTD8451A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8451A10
JLCPCB Part #
C4201759
Description
100mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS