RN73H1JTTD8450D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8450D50
JLCPCB Part #
C3996012
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS