RN73H1JTTD83R5C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD83R5C50
JLCPCB Part #
C4308314
Description
-55℃~+155℃ 100mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS