RN73H1JTTD8351A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8351A10
JLCPCB Part #
C4342195
Description
100mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS