RN73H1JTTD8350F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD8350F25
JLCPCB Part #
C3988171
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS