RN73H1JTTD8350D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8350D10
JLCPCB Part #
C4183450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS