RN73H1JTTD8350B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8350B10
JLCPCB Part #
C3996737
Description
100mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS