RN73H1JTTD8350A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8350A10
JLCPCB Part #
C4201279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS