RN73H1JTTD82R5B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD82R5B50
JLCPCB Part #
C4176076
Description
100mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS