RN73H1JTTD82R5B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD82R5B10
JLCPCB Part #
C4103215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS