RN73H1JTTD8253D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8253D25
JLCPCB Part #
C4177671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS