RN73H1JTTD8252C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8252C25
JLCPCB Part #
C4116998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS