RN73H1JTTD8252B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8252B10
JLCPCB Part #
C4057099
Description
100mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS