RN73H1JTTD8251D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8251D50
JLCPCB Part #
C4054972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS