RN73H1JTTD8251D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8251D100
JLCPCB Part #
C4133417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS