RN73H1JTTD8250F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8250F25
JLCPCB Part #
C4183929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS