RN73H1JTTD8250D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD8250D10
JLCPCB Part #
C4177664
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS