RN73H1JTTD8250C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8250C10
JLCPCB Part #
C4209855
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS