RN73H1JTTD8200F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8200F100
JLCPCB Part #
C4228726
Description
100mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS