RN73H1JTTD8200F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8200F10
JLCPCB Part #
C4143171
Description
100mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS