RN73H1JTTD80R6F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD80R6F50
JLCPCB Part #
C4316140
Description
100mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS