RN73H1JTTD8063F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8063F50
JLCPCB Part #
C4175986
Description
100mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS