RN73H1JTTD8063D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8063D50
JLCPCB Part #
C4011637
Description
100mW 806kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS