RN73H1JTTD8061F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8061F50
JLCPCB Part #
C4050142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS