RN73H1JTTD8061A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8061A25
JLCPCB Part #
C4205356
Description
100mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS