RN73H1JTTD8060F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8060F25
JLCPCB Part #
C4059431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS