RN73H1JTTD8060A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD8060A05
JLCPCB Part #
C4061132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS