RN73H1JTTD7962F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7962F50
JLCPCB Part #
C4199412
Description
100mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS