RN73H1JTTD7961F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7961F25
JLCPCB Part #
C4220826
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS