RN73H1JTTD7961F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7961F100
JLCPCB Part #
C4206393
Description
100mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS