RN73H1JTTD7960B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7960B50
JLCPCB Part #
C4208909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS