RN73H1JTTD78R7F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD78R7F50
JLCPCB Part #
C4009933
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS