RN73H1JTTD7872F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7872F25
JLCPCB Part #
C4043064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS