RN73H1JTTD7872F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7872F100
JLCPCB Part #
C3937573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS