RN73H1JTTD7871F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7871F10
JLCPCB Part #
C4026643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS