RN73H1JTTD7870F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7870F25
JLCPCB Part #
C4108060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS