RN73H1JTTD7870D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7870D50
JLCPCB Part #
C3984807
Description
100mW 787Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS