RN73H1JTTD77R7F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD77R7F10
JLCPCB Part #
C4040437
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS