RN73H1JTTD77R7B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD77R7B25
JLCPCB Part #
C4128127
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS