RN73H1JTTD77R7A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD77R7A10
JLCPCB Part #
C3991532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS