RN73H1JTTD7773F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7773F25
JLCPCB Part #
C3948049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS