RN73H1JTTD7772B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7772B50
JLCPCB Part #
C4079093
Description
100mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS